2011 KPSS MERKEZLERİ BELLİ OLDU

2011 KPSS A Grubu ve Öğretmenlik sınavına hangi okullarda girileceği ÖSYM nin sitesinden girilerek öğrenilebilecek ve buradan alınacak giriş belgesi ile sınava girilecek.

2011 KPSS MERKEZLERİ BELLİ OLDU
2011 KPSS A Grubu ve Öğretmenlik sınavına hangi okullarda girileceği ÖSYM nin sitesinden girilerek öğrenilebilecek ve buradan alınacak giriş belgesi ile sınava girilecek.

TC Kimlik ve ÖSYM giriş şifreniz ile TIKLA! KPSS Merkezini ve Salonunu Öğren!2011 KPSS A GRUBU VE ÖĞRETMENLİK İÇİN ÖNEMLİ UYARILAR
 
1. Bu belge yalnız bu sınava giriş için kullanılır, başka hiçbir sınava giriş için kullanılamaz. 

2. Sınava Giriş Belgesi renkli veya siyah-beyaz olabilir. 

3. Sınava Giriş Belgeniz olmadan sınava girmeniz mümkün değildir. Sınav günü belgenizi yanınızda bulundurmayı kesinlikle unutmayınız.

4. Sınava girerken bu belge ile birlikte nüfus cüzdanınızı veya pasaportunuzu yanınızda bulundurunuz. Nüfus cüzdanında T.C. kimlik numarası ve fotoğraf bulunması zorunludur. 

5. Sınava gireceğiniz binayı, adres bilgisini teyit etmek amacı ile önceden gidip görmeniz sınav günü size kolaylık sağlayacaktır. 

6. Bu belgede yazılı olan binadaki salondan başka bir salonda sınava girmeniz mümkün değildir. 

7. Kimlik kontrolleri, üst arama ve salona yerleştirme işlemlerinin zamanında tamamlanabilmesi için sınav saatinden 1 saat önce sınava gireceğiniz binanın kapısında hazır bulununuz. 
 
  8. Sınavların yapıldığı binalara girişte adayların ve sınav görevlilerinin üstleri emniyet görevlileri tarafından elle ve dedektörle aranacak; çanta, saat, cüzdan, cep telefonu, kulaklık, kablosuz iletişim sağlayan bluetooth vb. cihazlar, her türlü elektronik/mekanik cihaz, yüzük, kolye, küpe, bilezik, broş vb. takı ve anahtar, metal para gibi metal içerikli eşyalar ile sınav binasına kesinlikle girilemeyecek ve hiçbir eşya emanete alınmayacaktır. Bu nedenle yukarıda belirtilen türdeki eşyalarınızı sınava gireceğiniz binaya getirmeyiniz. 

9. Sınava metal aksesuar içermeyen sade bir kıyafetle geliniz. 

10. Kurşun kalem, silgi, kalemtıraş, peçete ile şekerleme ÖSYM tarafından temin edileceğinden, belirtilen türde araç, gereç, yiyecek ve su dışında içecek malzemeleri sınava gireceğiniz binaya getirmeyiniz. 

11. Sınava şeffaf pet şişe içerisinde su getirebilirsiniz. 

12. Sınav sırasında cep telefonu veya her türlü elektronik cihaz taşıdığı tespit edilen veya sınava 8. maddede belirtilen eşyalardan herhangi biri ile giren adayın sınavı iptal edilecektir.Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2011, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER