Enver Demir Aday Adaylığını resmen açıkladı

Türk Eğitim Sen İstanbul 5 Nolu Şube Başkanı Enver Demir Basın toplantısı düzenleyerek memuriyetten ve sendikadaki görevinden istifa ettiğini açıkladı. Toplantıya sendika üyesi öğretmenler de yoğun ilgi gösterdi.

Enver Demir Aday Adaylığını resmen açıkladı
            Türk Eğitim Sen’in Şirinevler’deki binasında düzenlenen  basın toplantısına yüzlerce öğretmen de katıldı. Büyük sevgi gösterileri arasında Aday Adaylığını açıklayan Enver Demir’e bütün katılımcılar tam destek sözü verdi.
            Türk Eğitim-Sen 5 nolu şubenin bünyesinde bulunan 12 ilçeden tüm sendika yöneticileri,Milliyetçi Hareket Partisinin birçok ilçe yöneticisi,Hemşehri Dernek Başkanları ve yöneticileri,okul müdürleri,idareciler,öğretmenler ve çok sayıda  vatandaşın yoğun ilgisi adeta izdihama yol açtı. Toplantıya ise Enver Demir’in konuşması damgasını vurdu.
            “2002 yılından bu yana AKP hükümeti kendisinden olmayan Kamu Çalışanına adeta zulmetti. Cumhuriyet tarihinde görülmemiş bir kadrolaşmaya gitti. Seçim dönemlerinde kaloriferli ev’e kömür,elektriksiz ev’e buzdolabı dağıtma cömertliğinde bulunan AKP, 9 yıldır kamu çalışanına açlığı,perişanlığı reva gördü. Bu sorunların çözümü için  aday adayı oldum” diyen Enver demir’in sözleri sık sık ‘’Öğretmenler el ele Enver Demir meclise’’ sloganları ile kesildi.
            Enver demir konuşmasında;“Benim adaylığım ya da milletvekili olup olamam önemli değil arkadaşlar inanın bana vatanın bekası tehlikede, Sizin ağabeyinizsem rica ediyorum, kardeşinizsem yalvarıyorum. 12 Haziran’a kadar daha az uyuyun, daha az dinlenin çalışın ,anlatın. Bu vebal hepimizin omuzlarında ülkenin geleceğinin karanlık olduğunu anlatın herkese kurtuluşun Milliyetçi Hareket Partisinde olduğunu anlatın… Siz öğretmensiniz, sizi severler, sayarlar dinlerler, anlatın herkese. Burada önemli olan Enver, Ahmet,Mehmet değil  Vatan’ın gidişatıdır.Terörist başının affedilmek istendiğini anlatın herkese, bu döneme yetişmedi ama bir sonraki dönemde Meclise Mebus bile yapabileceklerini anlatın komşunuza, arkadaşınıza” dedi
Duygu dolu anların yaşandığı basın toplantısı “Memurlar el ele, Enver Demir meclise” sloganları ile sona erdi.
Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2011, 00:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
Adnan HAKAN
Adnan HAKAN - 10 yıl Önce

Evet ,değerli başkanımıza sendika ve tüm kamu çalışanları olarak tam destek vereceğiz, çünkü sendikacılığı döneminde her zaman hakkın ve haklının yanında yer aldı bu referans bile onun meclise girmesi için yeter bir sebep. meclistede dik duracağına ve memurun hakkı için çalışacağına eminim.

Sinan SAKALLI
Sinan SAKALLI - 10 yıl Önce

Başkanıma hep testek tam destek, Türkiye Büyük Millet Meclisi' nin adam gibi adamlara ihtiyacı var...

n.özdemir
n.özdemir - 10 yıl Önce

enver hoca mhp için müthiş kazanç,çünkü;partinin seçmeni haricinde oy çıkarabilecek,hiç tereddütsüz,eşime dostuma oy vermeleri için önerebileceğim ve bu konuda kolay referans olabileceğim kalitede bir aday,kendisine büyük bir sevgi duyuluyor,inşallah mecliste göreceğiz,allah yolunu açık etsin...

eğitimci
eğitimci - 10 yıl Önce

Allah yolunu açık etsin...

murat
murat - 10 yıl Önce

sendikacılıktaki başarısını meclise taşımasına tam destek sonuna kadar destek yolun açık olsun başkanım

deniz fettahoğlu
deniz fettahoğlu - 10 yıl Önce

Ülkücü hareketin çilesini çekmiş,cefakar,vefakar,alnı ak gönlü tok,birikimli donanımlı,tepeden deyil hareketin bağrından ENVER DEMİR GELİYOR

celal yaman
celal yaman - 10 yıl Önce

ocalan affedilecek yalaniyla milleti kandiranlar,idam cesasinin kaldirilmasiyla ocalanin nasil idamdan kurtarildigini,meydanlarda urgan gosterip erkeklik taslayanlarin,milletin meclisine gelince nasil ürkeklik yaptiklarini görmeli.memleketini seven insanlarin hala Bahceli yonetimindeki mhp ye destek vermelerini anlamak mumkun degil..

deniz fettahoğlu
deniz fettahoğlu - 10 yıl Önce

celal meydanı senin gibilere bıraksak,bırak öcalanın salıverilmesini,sen uyurken yorganını alırlar üstün açık kalır,sonra üşüyüp hasta olursun

SIRADAKİ HABER