MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNÜN ATATÜRK'LÜ RAMAZAN PAYLAŞIMI BÜYÜK TEPKİ ÇEKTİ..

Bursa İnegöl İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Karaaslan’ın, Ramazan ayının başlaması dolayısıyla sosyal paylaşım sitelerinde üzerinde Atatürk’ün fotoğranın bulunduğu “Sıcak diye oruç’u bozmayın burası daha sıcak. K. Atatürk” yazılı bir mesajı takipçileriyle paylaştı.

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNÜN ATATÜRK'LÜ RAMAZAN PAYLAŞIMI BÜYÜK TEPKİ ÇEKTİ..

Cumhuriyet'in haberine göre, Bursa İnegöl İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Karaaslan’ın Atatürk’ü cehennemdeymiş gibi gösteren bu skandal paylaşımı eğitim camiasını ayağa kaldırdı. 

Bursa Eğitim-İş Şube başkanı Özkan Rona, “Bu ülkenin kurucu önderine karşı yapılan bu saygısızlığı asla kabul etmiyoruz. Bursa Valisi’ni bu alçakça paylaşımı yapan sosyal medya hesaplarından daha öncede Atatürk ve İsmet İnönü’ne hakaret içeren paylaşımlarda bulanan söz konusu şube müdürünü derhal görevden almasını bekliyoruz. Olayla ilgili suç duyurusunda bulunacaz ve hukuki tüm girişimlerde bulanacaız” dedi.

cnn

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2015, 00:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
Eğitimin içinden biri.
Eğitimin içinden biri. - 7 yıl Önce

Eğitimle ilgilenmelisin. Zira bu düşünceninin ardında kimse kamuyu meşgul etmemeli. Yoksa işini yapmamış olursun.Buda günah olmalı.Öncelikle kendi sıcaklığınla ilgilen

SIRADAKİ HABER