ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN!

AKP Bolu Milletvekili adayları Ali Erçoşkun, Fatih Metin, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve AKP İl Başkanı Ömer Sayın Memur-Sen üyeleri ile sabah kahvaltısında bir araya geldi.

ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN!
Memur Sen Bolu Şube Başkanı Ahmet Koçak toplantıda yaptığı konuşmasında; “Bizim seçimlerimizden sonra 12 Haziran seçimleri de bizleri yakından ilgilendiriyor. Bu ülkenin kamu çalışanları olarak bu ülkenin gerçek sahipleri olarak bu seçim bizi çok ilgilendiriyor. Memur-Sen olarak kuruluşumuzdan bugüne kadar bir takım siyasi partilerin sendikaların iç içe doğrusuna doğru yanlışına yanlış diyemediği zamanlarda biz her zaman Memur Sen olarak doğrunun yanında yanlışın karşısında olduk.”dedi.

    AKP İl Başkanı Ömer Sayın ise  “Bizlerin ortak bir yanı var. Oda Dünya’ya aynı pencereden bakan aynı şeyler gören aynı hassasiyetleri hisseden insanlarız” dedi.

    Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’da Türkiye’nin çok önemli bir değişim yaşadığını ifade ederek, sivil toplum örgütlerinin bu değişim de büyük rol oynadığını ifade etti. Başkan Yılmaz, Bolu’da bile birkaç gurup sayıları az olmasına rağmen bir sürü derneğinin yöneticisi pozisyonunda kıyamet kopartıyor. Bizim bu konuda sayımızın fazla olmamıza rağmen makullüğümüzü koruyoruz.”dedi.

   AKP Milletvekili adayı Fatih Metin’de “Memur-Sen’in bulunduğu konum çok önemli. Memur-Sen koruduğu çizgiye baktığımızda sendikal faaliyet olarak en doğru yerde olduğunu gösteriyor.”şeklinde konuştu.

    AKP Milletvekili adayı Ali Erçoşkun’da yaptığı konuşmada bütün teşkilatlarımızla geniş bir aileyiz. Diğer taraftan birlikte yaşadığımız bu topraklar da, bu şehirde sizlerle birlikte bir aileyiz. Biz sizlerin içinde çıkan, sizlerle aynı sofrayı paylaşan insanlarız. Belirli bir bakışımız var. Bu bakışımız sizin bakışınızla birçok noktada paraleldir.”dedi.

    Toplantının ardından Milletvekili adaylar Ali Erçoşkun, Fatih Metin, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve AKP İl Başkanı Ömer Sayın Belediye önünde vatandaşlar sohbet etiler.

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2011, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER