Koçoğlu: Fetönün Artık’larına da Sıra Gelecek

Türk Eğitim Sen İstanbul 5 Nolu Şube Başkanı Halil Koçoğlu 2014 yılında idarecilerin görevden alınma süreci ile ilgili sert açıklamalarda bulundu.

Koçoğlu: Fetönün Artık’larına da Sıra Gelecek

Memnun senin sözde il temsilcisi “2014 de fetö temizliği yaptıklarını iddia etmiş, Ey!! memnun senin başı; 2014’te hangi sıfatla ve ne temizliği yaptığınızı bilmiyorum ama sırf TÜRK EĞİTİM SEN Üyesi olduğu için binlerce vatansever, Ülkücü, Türk milliyetçisi, MHP’ye  gönül vermiş okul müdürleri mülakat kumpasıyla ilçe müdürleri ve şube müdürlerinden oluşturulan tetikçi komisyon marifetiyle görevlerinden alındılar.

Sözümona bu komisyonun marifetleri!! Mahkeme kayıtları ile de sabittir.

Daha düne kadar maklubeye beraber kaşık sallayanlar, hala kamuda kalmış bir takım fetö artıkları, o dönemde hocaefendinizin!? sendikası ile bir olanlar;

Şimdi kalkmışlar, Hakları gasp edilen Ülkücü/Türk Milliyetçisi, Türk Eğitim Sen üyesi okul müdürlerini fetöyle itham etmekteler.

Bu tek anlamı ile hadsizlik, suç bastıma, rol çalma, İtibar suikastidir.

Türk Eğitim Sen’in değerli mensuplarını değil fetö ile hiçbir illegal örgütle ilişkilendirmek kimsenin ne cüreti ne de haddinedir.

Bu bağnazlıkla ilgili  kerameti kendinden menkul kişi ve kişiler hakkında hukuki sürecin başlatıldığı kamuoyuna duyurulur. Ya DEVLET Başa Ya kuzgun Leşe.

Halil KOÇOĞLU

İstanbul 5 Nolu Şube Başkanı

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2020, 20:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER