BAŞBAKAN ERDOĞAN TATMİN OLMUŞ

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, YGS'ye ilişkin iddialar konusunda, ''ÖSYM Başkanı'nın yapmış olduğu açıklamalardan ben tatmin oldum. Şu anda da zaten Danıştay'ın verdiği karar da ortada'' dedi.

BAŞBAKAN ERDOĞAN TATMİN OLMUŞ
YGS'ye ilişkin iddialara yönelik sorulara ilişkin Erdoğan, bu konuda daha önce değerlendirmelerde bulunduğuna işaret ederek, şunları kaydetti:
    

''ÖSYM Başkanı'nın yapmış olduğu açıklamalardan ben tatmin oldum. Şu anda da zaten Danıştay'ın verdiği karar da ortada. Bu arada bir şey çok açık, net belli her halde birilerinin tezgahı bozuluyor ki bu işten çok rahatsızlar ve şu anda çok çok farklı bir uygulamayla, çok daha dinamik bir yapıyla, inanıyorum ki çok daha kaliteyi, niteliği artırıcı bir yapıyla böyle bir imtihan sistemi gerçekleştirildi. Ben de kendilerine bu uygulamada başarılar dilerken, tüm başarılı öğrencilerimizi de kutluyorum.
    

Burada zaman kaybıyla ikinci imtihanı engelleme gayretleri var ve sokaklara kimlerin döküldüğü ortadadır. Bunların provokatif eylemleri hiçbir zaman bu YGS imtihanını da bence olumsuz yönde etkilememelidir diye düşünüyorum. Burada samimi olarak kazananlara geleceğe yönelik başarı temennilerimi iletiyorum.''


Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2011, 00:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
ali yalın
ali yalın - 10 yıl Önce

yahu bu ösym başkanı ne yetenekli birisiymiş herkesi tatmin ediyo

funda kar
funda kar - 10 yıl Önce

çok erken tatmin oluyorlar hiç sağlıklı değil:)

la havle
la havle - 10 yıl Önce

ya bu tatmin olma benzetmesini ygs literatürüne kim soktu:) tatmin olan olana. bi tek öğrenciler olamıyor

öğretmen
öğretmen - 10 yıl Önce

en kısa zamanda ÖSYM başkanında randevu talep edip beni de tatmin etmesini isteyeceğim.

yasin dal
yasin dal - 10 yıl Önce

ÖSYM başkanı kameralar karşınıda tutuk görünüyordu ama demek ki birebirde iyi tatmin ediyor.

hande yurter
hande yurter - 10 yıl Önce

ya YGS sifre sıkandalını geçtim ÖSYM başkanının telefola görüştüğü herkesi nasıl tatmin ediyor onu açıklasın yeter. artık nasl bir ses tonu varsa adamda:)

sevgi özdal...
sevgi özdal... - 10 yıl Önce

derhal ankara cumhuriyet savcılığı olaya el atmalı ve bu tatmin etme/olma yöntemini araştırmalı sonuçlar halk sağlığı için çok önemli

hakan isce
hakan isce - 10 yıl Önce

alla alla ne çabuk tatmin oluyorlar. halbuki stres ii gelmez derlerdi:))))


SIRADAKİ HABER