Rotasyonun Kapsamı Genişletiliyor

Okul Müdürlerine uygulanan rotasyonun kapsamı genişletiliyor.Yakın bir zamanda Şube Müdürleri,İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve İl Milli Eğitim Müdürleri rotasyona uğrayacak

Rotasyonun Kapsamı Genişletiliyor
Eğitim-Bir-Sen Sendikası İstanbul 1. Nolu Şubesi tarafından Bağcılar Kültür Merkezi'nde düzenlenen "Yönetici Buluşması" toplantısında önemli açıklamalar yapıldı.
 
Programda konuşan Memur Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu da rotasyon uygulamasının sadece ilçe müdürlerine değil İl Mİlli Eğitim Müdürlerine uygulanması için de girişimleri olduğunu 8 yılı dolduran İl Milli Eğitim Müdürlerinin rotasyona tabi olacağını söyledi


Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2011, 00:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
TAR CAN
TAR CAN - 10 yıl Önce

Rotasyon neden diğer bakalıklarda yok. Bazı müdürler var Libya Lideri Kaddafi gibi koltuğa yapışmış, bu durum kurumların kendini yenilemesine verimin artmasına engel olmakta, disiplinsizliklere ve kurum içi diğer bir çok soruna kaynak teşkil etmektedir. Cumhurbaşkanı bile 5 yıl için seçiliyorken bu durum nedir böyle.Milli Eğitimi bu konuda çok iyi.

Ahmet ALAN
Ahmet ALAN - 10 yıl Önce

Rotasyon her kademe müdüre,beş yılda bir uygulansın,önce il,ilçe,md,mdyr.larından aşağı doğru,koltuklar temleştirmez o zaman okul müdürlerine yapıldığı gibi bekliyoruz.

SIRADAKİ HABER