Zaman'ın şahidi FEM

Zaman gazetesi, YGS'de kopya olmadığını kanıtlamak için uzman olarak FEM Dershaneleri Rehberlik Uzmanı Faruk Ardıç'ın görüşlerine başvurdu.

Zaman'ın şahidi FEM

Türkiye'de birçok kişi, milyonlarca gencin geleceğini belirleyen sınavlara duyulan güvenin de dibe vurmasıyla "ülkenin iyice çivisi çıktı" yorumu yaparken, tüm gözler yine cemaate dönmüş durumda.

Cemaatin yayın organı Zaman gazetesi ise, sınavda "kopya olmadığını" kanıtlamak için, eğer bir kopya varsa bunun başaktörü olacağı belli olan, cemaatin dershanesi FEM Dershaneleri'nin rehberlik uzmanının görüşüne başvurdu. 

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2011, 00:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
cemaat
cemaat - 10 yıl Önce

cemaat düşmanlığıyla ancak yerin dibine girersiniz. Allah batış takımlarınıza zeval vermesin...

birey
birey - 10 yıl Önce

suçüstü yakalanınca nasılda ciyaklamaya başladılar...hem suçlular hem güçlü...sevgili cemaatçi kardeşim duan kabul olsaydı gökten kemik yağardı:)

Hasta olsanız
Hasta olsanız - 10 yıl Önce

Bu gidişle hasta olsanız, dişiniz ağrısa, ayağınız kaysa cemaatten bileceksiniz. Bu ne peşin hükümlülük, ne paranoya... Savcılar incelesin karar açıklansın o zaman göreceğiz...

MELEK
MELEK - 10 yıl Önce

KANDAN BESLENEN PKK İLE MHP AYNI SAFTA MÜSLÜMANLARA SALDIRIYOR. MHP YE YAZIKLAR OLSUN.HANİ HANEFİ AVCI SERDAR SAÇAN CEMAATÇİYDİ.YALANCILARIN SOYUNU KORUT YARABBİ.MHP Yİ SANA HAVALE EDİYORUZ YA RABBİM.

SIRADAKİ HABER