MEMUR-SEN BAŞKANI YENİDEN GÜNDOĞDU

Memur-Sen Genel Başkanlığına Ahmet Gündoğdu yeniden seçildi.

MEMUR-SEN BAŞKANI YENİDEN GÜNDOĞDU
Konfederasyonun Karayolları Genel Müdürlüğü Konferans Salonu'nda dün başlayan genel kurulu, bugün Başkent Öğretmenevi'nde yapılan seçimle sona erdi.
    
Gündoğdu başkanlığa yeniden seçilirken konfederasyon yönetim kurulu da şu isimlerden oluştu:
    
''Toçbir-Sen Genel Başkanı Günay Kaya Genel Sekreter, Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş Genel Teşkilatlandırma Sekreteri, Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar Genel Mali Sekreter, Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul Genel Mevzuat ve Toplu Sözleşme Sekreteri, Halit Ortaköy Basın ve İletişim Sekreteri, Ahmet Kaytan Genel Eğitim ve Sosyal İlişkiler Sekreteri.''
    
Sonuçların açıklanmasının ardından bir konuşma yapan Ahmet Gündoğdu, delegelere teşekkür etti.
    
Memur-Sen Genel Kurulu'nun bir demokrasi şöleni şeklinde geçtiğini dile getiren Gündoğdu, ''Üç yıl önce Memur-Sen Genel Başkanlığı'na seçilirken verdiğimiz bütün sözleri yerine getirdik. Memur-Sen'i hak ettiği yere taşıdık. Yönetim kurulumuz ile birlikte Memur-Sen'in kamu sendikacılığındaki farkını hissettirmeye devam ederken yurt dışında da sendikamızı en iyi şekilde temsil etmek için çalışacağız'' diye konuştu.
    
Bu arada Hilton Otel'de yapılan Kültür-Sanat-Sen 4. Olağan Genel Kurulu'nda da Yavuz Demirkaya başkanlığındaki liste 190 oy alarak seçimi kazandı.
Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2011, 00:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fenasi
Fenasi - 10 yıl Önce

Önümü yaz nasıl olsa, Memur-Sen AKP dondurmasını yalar serinler artık.

SIRADAKİ HABER